Viesnīca

ELIZABETE HOTEL – Dizains, Ekoloģija, Komforts, Omulība

Viesnīca Elizabete Hotel atrodas pavisam netālu no Vecrīgas, jūgendstila arhitektūras un ārvalstu vēstniecību rajonā. Elizabete Hotel ir vienreizēja DEKO stila viesnīca, kas ierīkota vēsturiskā trīs stāvu koka ēkā, un ir restaurēta saglabājot tās vēsturisko veidolu un gaisotni, vienlaikus radot visas ērtības, ko sagaidām no modernas viesnīcas.

Mēs vēlamies, lai mūsu viesi varētu justies kā mājās, un vienlaikus piedzīvot kaut ko jaunu. To veicina:

  • Dizains – tas ir neuzbāzīgi elegants un šarmanti izsmalcināts ikvienā detaļā, piešķirot katrai istabai unikālu auru un veidojot tai neatkārtojamu personību.
  • Ekoloģija – vēsturiskas koka kāpnes, senlaicīgu ķieģeļu sienas fragmenti, augu ieskautas palodzes un Latvijas laukos audzēti ekoprodukti restorāna ēdienkartē, piedāvā izbaudīt un novērtēt patiesas vērtības, un izvēlēties labāko gan miesai, gan garam.
  • Komforts – katra istaba ir aprīkota ar visu ikdienā nepieciešamo – ērtu gultu, mīkstiem paklājiem, stilīgu vannas istabu, TV, Internetu. Istabās valda klusums, bet restorāns ir dažu soļu attālumā. Tas ļauj pilnvērtīgi atpūsties, gan tad, ja viesosieties vien īsu brīdi vai arī uzkavēsieties ilgāku laiku.
  • Omulība – viss minētais saplūst nevainojamā un lieliski ieturētā Deko stilā, ko papildina mūsu sirsnīgā viesmīlība. Tas mums ļauj sniegt lielisku atpūtu un emocijas, ko vienā vārdā dēvējam par omulību.

Piedāvājam 20 komfortablus, mājīgus un gaumīgi iekārtotus numurus. Papildinot katras istabas neatkārtojamību un izceļot tās individuālo stilu un noskaņu, katrā no tām atrodas tai īpaši radīta eļļas glezna. Katra glezna ļaus viesiem atrast savas dzīves krāsas, un pat tikai viena pie mums pavadīta nakts spēs iedvesmot un radīs gandarījuma sajūtu.

Lokācija

ELIZABETES IELA 27

LV 1010, RĪGA, LATVIJA

TEL.: +371 67509292
TEL.: +371 20221149
FAX: +371 67509291

hotel@elizabetehotel.lv